Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KOMUNIKAT W SPRAWIE OTWARCIA PRZEDSZKOLA 25 maja br.

włącz .

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że organ prowadzący przedszkole podjął decyzję o otwarciu Przedszkola od 25 maja br., przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Informacje o decyzjach organu prowadzącego będziemy przekazywać na bieżąco.

Ze względu na sytuację epidemiczną organ prowadzący ograniczył liczebność grupy przedszkolnej do max 12 dzieci. W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu oraz dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W chwili obecnej mamy informację od Rodziców, że zapisanych jest 16 dzieci w dwóch grupach. Ze względów organizacyjnych Przedszkole będzie czynne w skróconych godzinach, tj. I grupa od 7.00-17.00, II grupa od 8.00-14.00.

Facebook

CPT certification
CPT certificationCPT certificationCPT certification