Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZIEŃ MAŁEGO ARTYSTY-DNIEM PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

włącz .

14 PAŹDZIERNIKA w naszym przedszkolu był DNIEM MAŁEGO ARTYSTY-DNIEM PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA.

Był to dzionek deszczowy i pochmurny,ale w naszych sercach i na buziach przedszkolaków rysował się uśmiech i radość. Były występy, wierszyki, pląsy i śpiewy, była też wzniosła chwila PASOWANIA :) Do grona przedszkolaków przyjęliśmy kilkoro wspaniałych, nowych dzieci, które otrzymały magiczne elfickie i smocze pasowanie oraz dyplomy, przedszkolne przypinki i oczywiście smakowite rożki obfitości :) Pozostałe dzielne przedszkolaki przyjęły również pasowanie na ELFY i SMOKI oraz otrzymały przepyszne rożkowe niespodzianki. Punktem kulminacyjnym był TORT dla każdej grupy osobny- tak więc był TORT DLA ELFÓW i był również smakowity TORT DLA SMOKÓW.

DZIĘKUJEMY wszystkim za pamięć o nas, o kwiatkach, słodkościach, wspaniałych rysunkach. Bardzo wiele to dla nas znaczy, każda odrobina pamięci, każde miłe słowo, każdy gest... BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Facebook

CPT certification
CPT certificationCPT certificationCPT certification